Wednesday, 12 December 2007

Wyjebany przez rodaków, przecież to klasyka!Po okresie rozliczeniowym za moją listopadową pracę dla polonijnego pisma LAIF, choć termin szmata byłby lepszym określeniem, wyszło szydło z worka i zostałem wyjebany na ponad połowę należnej mi wypłaty. Odpowiedzialna jest za to firma Fortis Media UK, której wypowiedziałem oficjalną wojnę. Od tej pory między nimi, a mną pozostanie tylko spalona ziemia. Niech firmę tą dotkną wszystkie możliwe plagi finansowe, a jej opinia zostanie doszczętnie zrujnowana. Niech mieszkanie i dobytek redaktora naczelnego, Jaromira Rutkowskiego, stanie w płomieniach, a jego potomkowie do siódmego pokolenia niech chorują na wodogłowie i raka odbytnicy.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany rozjebaniem im wszystkich stron internetowych (serwer jest skrajnie nieudolnie zabezpieczony), to polecam jego skanowanie.


4 comments:

whl said...

hehehe, jakże trafny tytuł notki, dopiero go zauważyłam

whl said...

oraz: bu, dlaczego nie mogę dodawać nicka jako opisu do linku, którym to ma być adres bloga mego? :P

już raz się udało, a teraz nie chce dodawać, a człowiek by se reklamę zrobił :P

konrad said...

W pełni popieram! Też myślałem że mentalność tych kmiotów się kiedyś zmieni - dlatego nie chciałem wracać do Polski - widzę że musi nadejść jakiś kataklizm aby coś się zmieniło. Niech sczezną "Rodacy" i na pohybel chujowi z Fortis Media :)!:/
agnihotra.wordpress.com

goldenwhile said...

yyy, czyżbym już się naumiała? ;)
wybacz za traktowanie Twoich komentów jako poligonu doświadczalnego :P