Saturday, 29 January 2011

Czas na zawieszenie...Halo halo moi mili!
Czy wciąż czytacie tego bloga?

Tak? Nie?
Muszę Wam niestety ogłosić, że zostaje on zawieszony na czas nieokreślony ze względu na to, że pisze spory materiał - pierwsza w zasadzie, polska monografie - na temat dorobku literackiego Huntera S. Thompsona. Chce objąć wszystkie jego główne dziela, a do tego potrzebny jest mi czas. Gdy zakoncze ten proceder, ktory mam nadzieje rozjasni co nieco polskim czytelnikom, znajdziecie moje wypociny w MGV... zaraz potem zabieram się za pisanie powieści, której plan spisałem sobie na komputerku w naplywie inspiracji. To zajmi mi na pewno kilka miesięcy.

Są też inne sprawy, jak wyczekiwany przez wszystkich sklep MAGIVANGI, który jest obecnie w fazie developerskiej i ma duze szanse pojawić się w sieci na początku kwietnia. Beda rzadkie winyle, amerykańskie i brytyjskie tłoczenia oraz DVD i książki!

Gorące PZDR dla wszystkich!


8 comments:

pausts said...

Czytamy,czytamy.Póki co powodzenia i cierpliwości w robocie!

Conradino Beb said...

Dzieki stary!

Anonymous said...

Demon, wroc, czytamy Twego bloga, zagladamy tu niemal codziennie rzadni kolejnego Piernikowego czlowieka i innych rewelacji!/Kabum

hand_on_the_sand said...

Doceniam wasz udzial w moim blogu, ale napawde nie mam na to teraz czasu. Za duzo rzeczy musze odwalic do konca maja... wznowie, jak bedzie czas.

cosmicdancer said...

Powodzenia, masz chyba więcej popleczników niż myślisz :)

Psychodelicus said...

a może już czas na odwieszenie?

Conradino Beb said...

Obiecuje, ze już wkrótce. Jak tylko przeprowadze się do Wloch :)

Psychodelicus said...

Czeżbyś to Ty kupił Opactwo Telemy? :)